Вівторок, 2018-04-24, Ви увійшли як Гість | Група "Гости"Вітаю Вас Гість | RSS

Міністерство екології та природних ресурсів УкраїниУкраїна
Івано-Франківська обл.
Верховинський р-н.
с. Верхній Ясенів
пр. Печіще 3А
78712
тел. (03432) 53720
nppverhovuna@ukr.net  

Національний природний парк "Верховинський"

Головна
Рекреаційні місцяСтатті
ФотогалереяЖурнал "Жаб'є"Контакти

Вихід | Вхід
» Розділи
НОВИНИ [135]
Загальні новини по парку
Науковий відділ [143]
Відділ рекреації та пропаганди екологічної освіти [194]
Відділ державної охорони [64]


Головна » 2013 » Листопад » 6 » Круглі столи науковців національних парків Карпатського регіону.
7:47 PM
Круглі столи науковців національних парків Карпатського регіону.

 Круглі столи науковців національних парків Карпатського регіону.

Проблеми, які стосуються птахів і довкілля, складні й масштабні. Щоб природоохоронні дії були ефективними й успішними, необхідно зосереджувати свої зусилля в першу чергу на охороні птахів, яким загрожує найбільша небезпека, – це види, занесені до Червоної книги України і європейського та міжнародного червоних списків – а також на збереженні територій і середовищ існування таких видів.

28-29 жовтня 2013 року Українське товариство охорони птахів та Франкфурське зоологічне товариство (Німеччина) організували круглі столи на теми: «Інформація про природно-заповідні території та проблеми розширення природно-заповідного фонду Українських Карпат» та «Планування природоохоронних заходів щодо збереження окремих видів рослин чи тварин на територіях природно-заповідного фонду», які відбулися в приміщенні візит-центру Карпатського національного природного парку, м. Яремче.

Українське товариство охорони птахів (ТОП) – національна громадська природоохоронна організація, заснована 1994 року як перша неурядова організація із охорони птахів в Україні. Нині Товариство є українським партнером BirdLife International – всесвітнього партнерства природоохоронних організацій.

Круглі столи формувалися із науковців природо-заповідного фонду Карпатського регіону. До його складу входили заступники директорів національних природних парків з наукової роботи: О. Киселюк НПП «Карпатський», Ю. Тюх НПП «Синевир», В. Стратій НПП «Вижницький», Ю. Стефурак НПП«Гуцульщина», В. Бучко НПП «Галицький», А. Юзик НПП «Черемоський», В. Приндак НПП «Сколівські Бескиди», І. Кваковська НПП «Ужанський», та представником Німеччини Міхаелем Бромбахером «Франкфурське зоологічне товариство». З сторони організаторів участь в роботі взяли  виконавчий директор Українського товариства охорони птахів Олег Дудкін та Ольга Яремченко.

НПП «Верховинський» представляв начальник наукового відділу Ярослав Зеленчук із презентаціями: «Перспективи розширення території Парку за рахунок природно-заповідних та особливо цінних територій та об’єктів Верховинського району», та «Природоохоронні заходи щодо збереження Тетерука Tetrao tetrix на території НПП «Верховинський».

 

Учасники круглого столу під час ознайомлення з експозицією візит-центру КНПП

Категорія: Науковий відділ | Переглядів: 293 | Додав: Nppver
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
» Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Газета НПП "Верховинський"


Пошук