Субота, 04-12-21, Ви увійшли як Гість | Група "Гости"Вітаю Вас Гість | RSS

Міністерство захисту довкілля та природних ресурсів України


Україна
Івано-Франківська обл.
Верховинський р-н.
с. Верхній Ясенів
пр. Печіще 3А
78712
тел. (03432) 53720
nppverhovuna@ukr.net  

Національний природний парк "Верховинський"

Головна
Рекреаційні місцяСтатті
ФотогалереяЖурнал "Жаб'є"Контакти

Вихід | Вхід
» Розділи
Законодавча база [4]
Закони, постанови та інші нормативні документи.
Загальна [13]
Еколого-просвітницький краєзнавчий журнал ЖАБ'Є [18]
Інформація про рубки [12]
Інформація про проведення рубок.


Головна » Статті » Еколого-просвітницький краєзнавчий журнал ЖАБ'Є

"Жаб’є" за 2015-2016

Видано еколого-просвітницький краєзнавчий журнал

У видавництві «Терно-граф» надруковано черговий випуск еколого-просвітницького краєзнавчого журналу Жаб’є №3, який підготовлений редакційною колегією НПП «Верховинський». З опублікованими матеріалами будуть мати можливість ознайомитися краєзнавці, жителі та учні шкіл. Для цього адміністрація Парку передала журнал депутатам районної ради, у бібліотеки, загальноосвітні заклади та музеї.

   

У виданні опубліковані науково-популярні статті, зокрема: Ігоря Скільського, кандидата біологічних наук, завідувача відділу природи Чернівецького обласного краєзнавчого музею «Приваблення совоподібних птахів за допомогою штучних гніздівель», Олександра Киселюка, кандидата біологічних наук, заступника директора Карпатського національного природного парку з наукової роботи, регіонального координатора Проекту збереження Карпатських пралісів  «Впровадження проекту «Збереження карпатських пралісів»», Михайла Нечая, директора Парку, Ярослава Зеленчука, кандидата історичних наук, начальника наукового відділу та Сергія Матійчука начальника Перкалабського ПОНДВ «Фотомоніторинг тваринного світу Національного природного Парку «Верховинський»» та ін. На еколого-освітню тематику у журналі опублікований матеріал Дмитра Стефлюка, заступника директора Парку з наукової роботи «Рекреаційні ресурси території Національного природного Парку «Верховинський». Опубліковано детальну історичну роботу Петра Сіреджука, доктора історичних наук «Гуцульська сотня» в боях за волю України».

Випуск надрукований в кольоровому варіанті тиражем 500 примірників з ілюстраціями, обсягом 100 сторінок, вміщує 31 публікацію. Читачі ознайомляться з основною діяльністю Парку, а також із проведеними еколого-освітніми заходами. Електронну версію журналу можна безкоштовно завантажити з сайту НПП «Верховинський».

Фахівець з рекреації І категорії           Любов Мицканюк                

Завантажити формат PDF...

Категорія: Еколого-просвітницький краєзнавчий журнал ЖАБ'Є | Додав: Iva (08-08-16)
Переглядів: 567 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
» Статистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0

Газета НПП "Верховинський"


Пошук