Субота, 03-12-22, Ви увійшли як Гість | Група "Гости"Вітаю Вас Гість | RSS

Міністерство захисту довкілля та природних ресурсів України

УВАГА 
Ми перейшли на новий сайт

Для переходу клацніт (натисніть) стрілку...
або скопіюйте посилання 
і вставте в стрічку браузераУкраїна
Івано-Франківська обл.
Верховинський р-н.
с. Верхній Ясенів
пр. Печіще 3А
78712
тел. (03432) 53720
nppverhovuna@ukr.net  

Архівний сайт національного природного парку "Верховинський"

 (14.12.2021)

Головна
Рекреаційні місцяСтатті
ФотогалереяЖурнал "Жаб'є"Контакти

Вихід | Вхід
» Розділи
НОВИНИ [172]
Загальні новини по парку
Науковий відділ [197]
Відділ рекреації та пропаганди екологічної освіти [298]
Відділ державної охорони [83]


Головна » 2013 » Березень » 13 » Природоохоронці підвищують свої професійні знання.
01:30
Природоохоронці підвищують свої професійні знання.

Природоохоронці підвищують свої  професійні знання.

 

В період  відносного зимового «затишшя», коли населення Верховинщини та гості краю, через надзвичайно складні погодні умови (глибина снігового покриву сягає до 1 метра, сильні вітри, заметілі ,т. ін.), не обтяжують себе відвідуванням еколого – пізнавальних туристичних маршрутів НПП«Верховинський», дирекцією Парку видано наказ про проведення протягом лютого цього року фахового навчання працівників служби державної охорони природно-заповідного фонду.

Таке навчання дало можливість підвищити рівень своїх професійних та фахових знань кожному з працівників служби державної охорони.

Програмою навчань було передбачено вивчення основ природоохоронного законодавства України, Правил пожежної безпеки, Санітарних правил в лісах України, трудового законодавства, надання першої медичної долікарської допомоги при нещасному випадку, правових, тактичних і психологічних аспектів та вимог щодо оформлення належним чином незаконних дій порушників природоохоронного законодавства та багатьох інших. Заняття проводили провідні спеціалісти управлінь та відділів Парку.

Для оцінювання засвоєних знань були складені тести, що складались аж із 100 теоретичних запитань. Питання до тестів надавались відділом держохорони природно-заповідного фонду, відділом рекреації та пропаганди екологічної освіти, науковим та економічним відділами та службою з охорони праці Парку.

Проведена шляхом тестування перевірка знань показала, що більшість працівників може впевнено виконувати завдання по охороні природно-заповідного фонду Парку на належному професійному рівні.

В неофіційному заліку першість за знаннями отримали працівники Перкалабського природоохоронного науково-дослідного відділення набравши найвищу кількість балів.

В особистому заліку відзначено начальників природоохоронних науково-дослідних  відділень: Прикордонного – Святослава Іванюка, Перкалабського – Сергія Матійчука, їх заступників Романа Пилип’юка та Михайла Зуб’юка, серед дільничних інспекторів найкращі знання показав Іван Шарабуряк з Прикордонного ПОНДВ, а з інспекторів не було рівних Івану Ілюку та Василю Дроняку з Перкалабського ПОНДВ та Богдану Скоропанюку з Чивчинського ПОНДВ.

Результати оцінювання кожного працівника долучено до їх особових справ та в подальшому будуть враховуватись при проходженні ними служби.

 

Навчання з природоохоронного законодавства

Переможці неофіційного заліку-працівники Перкалабського ПОНДВ

"Важко в навчанні-легко в бою"

Під час проведення тестування

Тестування проходять працівники Перкалабського ПОНДВ

Категорія: Відділ державної охорони | Переглядів: 517 | Додав: Nppver
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
» Статистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0

Газета НПП "Верховинський"


Пошук