Неділя, 24-11-24, Ви увійшли як Гість | Група "Гости"Вітаю Вас Гість | RSS

Міністерство захисту довкілля та природних ресурсів України

УВАГА 
Ми перейшли на новий сайт

Для переходу клацніт (натисніть) стрілку...
або скопіюйте посилання 
і вставте в стрічку браузера



Україна
Івано-Франківська обл.
Верховинський р-н.
с. Верхній Ясенів
пр. Печіще 3А
78712
тел. (03432) 53720
nppverhovuna@ukr.net  

Архівний сайт національного природного парку "Верховинський"

 (14.12.2021)

Головна
Рекреаційні місцяСтатті
ФотогалереяЖурнал "Жаб'є"Контакти

Вихід | Вхід
» Розділи
НОВИНИ [172]
Загальні новини по парку
Науковий відділ [197]
Відділ рекреації та пропаганди екологічної освіти [298]
Відділ державної охорони [83]


Головна » 2017 » Травень » 12 » ОСТАП СЕМЕРАК: «ЗАВДЯКИ СЕРВІСУ WWW.ECOMAPA.GOV.UA ВИЯВЛЕНО ПОНАД 1000 СМІТТЄЗВАЛИЩ»
14:22
ОСТАП СЕМЕРАК: «ЗАВДЯКИ СЕРВІСУ WWW.ECOMAPA.GOV.UA ВИЯВЛЕНО ПОНАД 1000 СМІТТЄЗВАЛИЩ»

Міністр екології та природних ресурсів України Остап Семерак переконаний, що завдяки роботі електронного сервісу www.ecomapa.gov.ua до очищення країни від сміття вдалося долучити не лише чиновників, але й кожного українця.

За понад сім місяців роботи інтерактивної мапи сміттєзвалищ від мешканців різних куточків України надійшло понад тисячу звернень про місцезнаходження легальних та нелегальних сміттєзвалищ. З них 32,32% вдалося ліквідувати.

«Якщо вірити даним експертів про те, що в Україні існує понад 30 000 сміттєзвалищ, то понад 1% вже ліквідовано. Це відбулося в першу чергу завдяки активній громадянській позиції тих українців, котрі скористалися сервісом, а Мінприроди змусило чиновників на місцях виконувати свій обов’язок і прибирати сміття», - зазначив Остап Семерак.

Найактивніше до інформування про місцезнаходження сміттєзвалищ долучилися жителі Київської, Дніпропетровської, Житомирської, Миколаївської, Одеської, Харківської та Полтавської областей, а також міста Києва. Саме від них на електронний сервіс надійшло найбільше повідомлень.

Найбільш відповідально до ліквідації сміттєзвалищ поставилися представники Київської, Харківської, Дніпропетровської, Миколаївської та Вінницької областей.

Активніше українці почали користуватися і мобільним додатком. За цей період через нього Мінприроди отримало 214 звернень про місця легальних і нелегальних сміттєзвалищ.

Нагадаємо, що проведена минулого року Мінприроди спільно з органами місцевої влади інвентаризація сміттєзвалищ показала, що в Україні їх 6153. Хоча експерти припускають, що в Україні щонайменше 30 тисяч сміттєзвалищ, у тому числі несанкціонованих. З метою їх виявлення командою Мінприроди було запущено електронний сервіс www.ecomapa.gov.ua та безкоштовні мобільні додатки для смартфонів, які підтримуються двома операційними системами Android та ios.

«Попереду сезон пікніків та літнього відпочинку на природі, проте нагадую, що варто не забувати не залишати після себе сміття. Вкотре наголошую, що чисто не там де, прибирають, а там, де не смітять. Сервіс www.ecomapa.gov.ua - до ваших послуг.

Активніше користуйтеся ним і надсилайте фотознімки з місць виявлених сміттєзвалищ. Команда Мінприроди швидко реагуватиме на ваші звернення і передаватиме їх органам місцевої влади для подальшої ліквідації сміттєзвалищ. Впевнений, що разом, об’єднавши зусилля, нам вдасться прибрати країну від моря сміття, яке катастрофічно заполонило українські ліси, узбіччя доріг та водойми», - наголошує Остап Семерак.

Міністр також підкреслив, що Мінприроди регулярно інформує Кабінет Міністрів про результати діяльності сервісу та відповідальність органів місцевого самоврядування.
Категорія: НОВИНИ | Переглядів: 462 | Додав: yaroslavforgil
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
» Статистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0

Газета НПП "Верховинський"


Пошук