Субота, 03-12-22, Ви увійшли як Гість | Група "Гости"Вітаю Вас Гість | RSS

Міністерство захисту довкілля та природних ресурсів України

УВАГА 
Ми перейшли на новий сайт

Для переходу клацніт (натисніть) стрілку...
або скопіюйте посилання 
і вставте в стрічку браузераУкраїна
Івано-Франківська обл.
Верховинський р-н.
с. Верхній Ясенів
пр. Печіще 3А
78712
тел. (03432) 53720
nppverhovuna@ukr.net  

Архівний сайт національного природного парку "Верховинський"

 (14.12.2021)

Головна
Рекреаційні місцяСтатті
ФотогалереяЖурнал "Жаб'є"Контакти

Вихід | Вхід
» Розділи
НОВИНИ [172]
Загальні новини по парку
Науковий відділ [197]
Відділ рекреації та пропаганди екологічної освіти [298]
Відділ державної охорони [83]


Головна » 2013 » Листопад » 21 » Еколого-освітній захід в Черемошнянській ЗОШ І-ІІІ ст.
11:45
Еколого-освітній захід в Черемошнянській ЗОШ І-ІІІ ст.

   20 листопада 2013 року в Черемошнянській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів  спеціалістами відділу рекреації та пропаганди екологічної освіти НПП «Верховинський» було проведено  захід на природоохоронну та еколого - освітню тематику. Під час заходу начальник відділу Я.Форгіль  розповів учням та вчителям  школи про найбільш привабливі рекреаційно-туристичні місця, мінеральні джерела на території Парку, різноманіття флори і фауни, співпрацю працівників Парку з загальноосвітніми закладами, приватними садибами, музеями.

   Окрім того,  провідний фахівець з екологічної освіти В.Максим’юк провів еколого - освітню бесіду присвячену Всесвітньому Дню боротьби з тютюнопалінням. Під час бесіди дітей було інформовано про особливу небезпеку від паління та наведено переконливі приклади загрози здоров’ю від цієї шкідливої звички.

  Еколого-освітню акцію «Жовте листя», яка вже другий рік поспіль проводиться серед населення та в загальноосвітніх закладах району, провів фахівець з рекреації М.Повар. Школярам було роз’яснено про шкідливість впливу від спалювання в листя та сухої трави на навколишнє середовище.

   В ході зустрічі присутнім було продемонстровано відео - файли  на природоохоронну тематику, розповсюджено інформаційні листівки та журнали, в яких висвітлені основні завдання та діяльність установи.

   В ході проведення підсумків заходу відбулося обговорення екологічних проблем сьогодення, які зумовлені людською діяльністю та природними катаклізмами і приносять непоправну шкоду довкіллю.

  В обговоренні взяли участь директор школи В.Маротчак, практичний психолог Т.Вулийчук, вчителі інформатики та іноземної мови В.Дмитроняк і М. Дутчак , а також учні 7-10 класів. Між спеціалістами Парку та  педагогічним і учнівським колективами  прийнято рішення про подальшу співпрацю щодо збереження та охорони навколишнього середовища.

Фахівець з рекреації   М. Повар

 

Категорія: Відділ рекреації та пропаганди екологічної освіти | Переглядів: 519 | Додав: Nppver
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
» Статистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0

Газета НПП "Верховинський"


Пошук