Неділя, 21-07-24, Ви увійшли як Гість | Група "Гости"Вітаю Вас Гість | RSS

Міністерство захисту довкілля та природних ресурсів України

УВАГА 
Ми перейшли на новий сайт

Для переходу клацніт (натисніть) стрілку...
або скопіюйте посилання 
і вставте в стрічку браузераУкраїна
Івано-Франківська обл.
Верховинський р-н.
с. Верхній Ясенів
пр. Печіще 3А
78712
тел. (03432) 53720
nppverhovuna@ukr.net  

Архівний сайт національного природного парку "Верховинський"

 (14.12.2021)

Головна
Рекреаційні місцяСтатті
ФотогалереяЖурнал "Жаб'є"Контакти

Вихід | Вхід
» Розділи
НОВИНИ [172]
Загальні новини по парку
Науковий відділ [197]
Відділ рекреації та пропаганди екологічної освіти [298]
Відділ державної охорони [83]


Головна » 2013 » Січень » 29 » Еколого - освітні заходи школах 2013р.
01:04
Еколого - освітні заходи школах 2013р.

В січні 2013 року відділом рекреації та пропаганди екологічної  освіти проведено  презентацію парку в Буковецькій школі  І-ІІ ступенів. Презентацію провів начальник відділу рекреації та пропаганди екологічної освіти Дмитро Петрович Стефлюк. Під час презентації Дмитро Петрович ознайомив учасників з метою та історією створення парку, його завданнями, флорою, фауною, рекреаційно -  привабливими місцями та проектами еколого - пізнавальних туристичних маршрутів.

Окрім того, фахівець з рекреації Мирослава Повар провела  екологічну акцію «Наша допомога птахам», під час якої учні ознайомились з проблемою виживання зимуючих птахів у важких зимових умовах та правильним підбором продуктів для їх підгодовування.

Після проведеної акції учні висловили свої пропозиції щодо бачення даної проблеми: зокрема – було запропоновано встановлювати біля кожної домівки годівниці та підгодовувати зимуючих птахів.

Також після проведених заходів  дирекцією школи та спеціалістами Парку вирішено створити  в даній школі шкільне ПОНДВ та налагодити співпрацю філією обласного державного центру туризму і краєзнавства учнівської молоді яка діє в Буковецькій школі.

В обговоренні взяли участь, директор  Буковецької школи І-ІІ ступенів Ярослав Лесюк та вчитель біології  Буковецької   школи  І-ІІ ступенів  Марія Шкрібляк. 

Працівники відділу рекреації та пропаганди екологічної освіти з учнями Буковецької школи біля встановленої годівниці

В січні 2013 року відділом рекреації та пропаганди екологічної освіти проведено презентацію парку в Ільцівській школі де діє шкільне ПОНДВ. Презентацію для учнів та вчителів школи провів начальник відділу рекреації та пропаганди екологічної освіти Дмитро Петрович Стефлюк. Під час презентації Дмитро Петрович ознайомив учасників з метою та історією створення парку, його завданнями, флорою, фауною, рекреаційно - привабливими місцями та проектами еколого - пізнавальних туристичних маршрутів.

Окрім того, фахівець з рекреації Мирослава Повар провела екологічну акцію «Наша допомога птахам», під час якої учні ознайомились з проблемою виживання зимуючих птахів у важких зимових умовах Карпат та правильним підбором продуктів для їх підгодовування.

Після проведеної акції учні висловили свої пропозиції щодо бачення даної проблеми: зокрема – було запропоновано встановлювати біля кожної домівки годівниці та підгодовувати зимуючих птахів.

В обговоренні взяли участь, директор Ільцівської школи Любов Шкрібляк, завуч Галина Маротчак та вчитель біології Ганна Шуфлетюк. 

Працівники відділу рекреації та пропаганди екологічної освіти з вчителями та учнями під час обговорення.

Категорія: Відділ рекреації та пропаганди екологічної освіти | Переглядів: 793 | Додав: Nppver
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
» Статистика

Онлайн всего: 2
Гостей: 1
Пользователей: 1
Iva

Газета НПП "Верховинський"


Пошук