Субота, 16-10-21, Ви увійшли як Гість | Група "Гости"Вітаю Вас Гість | RSS

Міністерство захисту довкілля та природних ресурсів України






Україна
Івано-Франківська обл.
Верховинський р-н.
с. Верхній Ясенів
пр. Печіще 3А
78712
тел. (03432) 53720
nppverhovuna@ukr.net  

Національний природний парк "Верховинський"

Головна
Рекреаційні місцяСтатті
ФотогалереяЖурнал "Жаб'є"Контакти

Вихід | Вхід
» Розділи
НОВИНИ [169]
Загальні новини по парку
Науковий відділ [194]
Відділ рекреації та пропаганди екологічної освіти [290]
Відділ державної охорони [81]


Головна » 2021 » Квітень » 7 » 7 квітня – День охорони здоров’я.
17:11
7 квітня – День охорони здоров’я.

   

Здоров’я – це перша і найважливіша потреба людини, яка забезпечує гармонійний розвиток особистості та визначає його здібність до праці. Воно є найважливішою передумовою до пізнання навколишнього світу, самоствердження та щастя людини.

   Всесвітній день здоров’я щорічно відзначається 7 квітня. Традиція проводити в цей день заходи, присвячені проблемам збереження здоров’я та профілактики захворювань, приурочена дню створення у 1948 році Всесвітньої організації охорони здоров’я (ВООЗ), на яку покладено вирішення міжнародних проблем, пов’язаних з охороною здоров’я населення планети.

  У зв’язку із постійною зміною та забруднення довкілля щораз актуальнішим постає питання охорони здоров’я.  В доповіді ВООЗ «профілактика хвороб за допомогою навколишнього середовища – оцінка тяжкості хвороб, викликаних навколишнім середовищем» зазначається, що 24% всіх хвороб у світі виникають та розвиваються через погані умови навколишнього середовища. Причому у дітей з цим пов’язано 33% всіх випадків захворювань.

 Саме темі охорони здоров’я фахівці відділу рекреації та екологічної освіти НПП «Верховинський»  присвятили еколого-освітній захід, який був проведений у Верхньоясенівській загально-освітній школі І-ІІІ ступенів та закладі дошкільної освіти «Гуцулятко» цього села. У зв’язку з пандемією захід відбувся на свіжому повітрі, під час якого дітям було продемонстровано ілюстровані тематичні матеріали.  Провідний фахівець з екологічної освіти Василь Максимюк розповів дітям про шкоду для здоров’я через забрудненість та засміченість довкілля а також що через нашу байдужість та ставлення до природних ресурсів наше  здоров’я може мати дуже дорогу ціну. Наостанок дітям були вручені невеличкі подарунки у вигляді наклейок і розмальовок із зображеними червонокнижними тваринами, та 7 номер еколого-просвітницького краєзнавчого журналу «Жаб’є».

   

 

 Фахівець з рекреації ІІ категорії              Наталія Максим’юк

Категорія: Відділ рекреації та пропаганди екологічної освіти | Переглядів: 83 | Додав: gutynuk
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
» Статистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0

Газета НПП "Верховинський"


Пошук