Середа, 2018-11-14, Ви увійшли як Гість | Група "Гости"Вітаю Вас Гість | RSS

Міністерство екології та природних ресурсів УкраїниУкраїна
Івано-Франківська обл.
Верховинський р-н.
с. Верхній Ясенів
пр. Печіще 3А
78712
тел. (03432) 53720
nppverhovuna@ukr.net  

Національний природний парк "Верховинський"

Головна
Рекреаційні місцяСтатті
ФотогалереяЖурнал "Жаб'є"Контакти

Вихід | Вхід
» Розділи
НОВИНИ [142]
Загальні новини по парку
Науковий відділ [154]
Відділ рекреації та пропаганди екологічної освіти [206]
Відділ державної охорони [66]


Головна » 2017 » Листопад » 22 » Заняття з юними екологами
5:39 PM
Заняття з юними екологами

З нагоди екологічного свята «Тиждень екології», у Верховинській середній школі І-ІІІ ст., 21 листопада фахівці з екологічної освіти НПП «Верховинський» провели захід на тему: «Спілкування людини із дикою природою».

         Під час заходу було продемонстровано фото-слайди із зображенням флористичного і фауністичного різноманіття на території Парку. Окремі слайди інформували  про проведену роботу фахівцями Парку в напрямку екологічної освітньо–виховної діяльності в загально-освітніх навчальних закладах, з громадськістю та відвідувачами нашого регіону. У своїй діяльності НПП «Верховинський» сприяє збереженню природної спадщини, виконує багатогранну науково-дослідну, екологічну, економічну, соціально–культурну та інші функції з метою охорони, оптимізації взаємодії суспільства і природи.

          Спеціалісти Парку розповіли учням про важливість розширення території Парку, що дасть можливість зберегти Карпатські праліси та старовікові ліси, унікальні природні ланшафти Чивчино-Гринявських гір та буде сприяти охороні існуючих локалітетів рідкісних видів тварин і рослин. А також було звернуто увагу на важливість збереження чистоти водних ресурсів гідрологічного заказника місцевого значення «Річка Чорний Черемош» і річки Білий Черемош  їх приток та прибережних смуг, що дасть можливість забезпечення стабільного функціонування природних екосистем річки. 

          Природу можна любити, можна її боятися, екслуатувати і нищити, а можна берегти, досліджувати та спостерігати за нею, щоб зберігати для наших нащадків.

         Метою заходу було поглибити екологічні знання дітей, а також виховати шанобливе ставлення до збереження чистоти навколишнього природного середовища. Сьогодні кожен має володіти  мінімальними екологічними знаннями, а екологічна освіта повинна бути пріоритетним напрямом навчання і виховання з дитинства. Адже  теоретичні та практичні заходи дозволять глибше пізнати навколишній світ і визначити свою роль у ньому, бо від людських вчинків і діяльності залежить життя і розвиток людства. Поширення екологічних знань, дбайливе ставлення до природи, діяльність по формуванню екологічної культури молодого покоління – це запорука безпечного майбутнього для всього людства.

Велику цікавість і захоплення у дітей викликали фотознімки диких звірів зроблених при допомозі фотопасток у природньому середовищі. Більшість дітей бачили їх вперше.

         Хороший настрій, щасливі усміхнені обличчя дітей, наштовхували їх із задоволенням брати активну участь у вікторині та задавати цікаві запитання на природоохоронну тематику.

         Таким чином діти отримали великий багаж природоохороних та екологічних знань.

   

                    


Провідний фахівець з екологічної освіти                                                           Василь Максимюк

Категорія: Відділ рекреації та пропаганди екологічної освіти | Переглядів: 107 | Додав: rekreaciy
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
» Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Газета НПП "Верховинський"


Пошук