П`ятниця, 2019-02-22, Ви увійшли як Гість | Група "Гости"Вітаю Вас Гість | RSS

Міністерство екології та природних ресурсів УкраїниУкраїна
Івано-Франківська обл.
Верховинський р-н.
с. Верхній Ясенів
пр. Печіще 3А
78712
тел. (03432) 53720
nppverhovuna@ukr.net  

Національний природний парк "Верховинський"

Головна
Рекреаційні місцяСтатті
ФотогалереяЖурнал "Жаб'є"Контакти

Вихід | Вхід
» Розділи
НОВИНИ [143]
Загальні новини по парку
Науковий відділ [158]
Відділ рекреації та пропаганди екологічної освіти [215]
Відділ державної охорони [68]


Головна » 2018 » Червень » 27 » XVI НАУКОВО-ТЕХНІЧНА РАДА НПП «ВЕРХОВИНСЬКИЙ»
10:19 PM
XVI НАУКОВО-ТЕХНІЧНА РАДА НПП «ВЕРХОВИНСЬКИЙ»

У Національному природному парку «Верховинський» 22 червня 2018 року відбулася XVI науково-технічна рада (НТР) на якій розглянуто ряд питань.

Головуючий на засіданні, Михайло Нечай, в. о. директора Парку ознайомив присутніх з порядком денним.

Дмитро Стефлюк, заступник директора з наукової роботи на засіданні ради підвів підсумки науково-дослідної роботи за 2017 рік та ознайомив учасників з перспективою проведення науково-дослідних робіт у 2018 році.

З доповіддю «Про підсумки проведення еколого-освітньої роботи за 2017 рік» виступив та представив презентацію Ярослав Форгіль, начальник відділу рекреації та пропаганди екологічної освіти, де звернув увагу на успішний випуск еколого-просвітницького краєзнавчого журналу «Жаб’є» за 2017 рік та видавництво «Путівника Національного природного парку «Верховинський»». Багато уваги приділялось екологічним заходам, зокрема: «Чисті береги – чистий Черемош» та «Посади дерево».

Михайло Понеполяк, заступник директора – головний природознавець на засіданні ради виступив із доповіддю «Про стан виконання  природоохоронних та господарських заходів за 2017 рік», що супроводжувалася фото-слайдами. Також Михайло Понеполяк підняв питання  «Про погодження лімітів на проведення санітарно-оздоровчих заходів».

Микола Замореняк, начальник відділу економіки виступив із пропозицією про внесення змін до Проекту організації території НПП «Верховинський» – «Стратегія розвитку Національного природного парку «Верховинський» на 10 років. Заходи на виконання головних завдань Парку».

На завершення науково-технічної ради Парку Дмитро Стефлюк виступив з пропозицією про внесення змін до складу науково-технічної ради та створення бюро науково-технічної ради.

Учасники НТР розглянули підняті питання, а також «Проект погодження лімітів на проведення санітарно-оздоровчих заходів» та підтримали їх.

В ході НТР були затверджені зміни у складі науково-технічної ради та створене бюро НТР, яке буде проводити засідання для оперативного вирішення невідкладних науково-технічних питань, пов’язаних з діяльністю Парку.

    

Під час засідання науково-технічної ради

 

 Провідний науковий співробітник

Іван Коляджин

Категорія: Науковий відділ | Переглядів: 93 | Додав: ivankoliadjin
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
» Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Газета НПП "Верховинський"


Пошук