Вівторок, 2018-04-24, Ви увійшли як Гість | Група "Гости"Вітаю Вас Гість | RSS

Міністерство екології та природних ресурсів УкраїниУкраїна
Івано-Франківська обл.
Верховинський р-н.
с. Верхній Ясенів
пр. Печіще 3А
78712
тел. (03432) 53720
nppverhovuna@ukr.net  

Національний природний парк "Верховинський"

Головна
Рекреаційні місцяСтатті
ФотогалереяЖурнал "Жаб'є"Контакти

Вихід | Вхід
» Розділи
НОВИНИ [135]
Загальні новини по парку
Науковий відділ [143]
Відділ рекреації та пропаганди екологічної освіти [194]
Відділ державної охорони [64]


Головна » 2015 » Травень » 26 » Видано «Літопис природи. Том ІІІ»
10:20 AM
Видано «Літопис природи. Том ІІІ»

Томи Літописів природи НПП "Верховинський"

           В квітні 2015 року спеціалісти Національного природного парку «Верховинський» видали черговий том основного звітного документу про наукову роботу НПП «Верховинський» – «Літопис природи. Том ІІІ».

«Літопис природи» — це документ, в якому фіксуються спостереження за динамікою різних природних явищ, а також самостійна програма наукових досліджень, які проводяться відповідно до «Програми Літопису природи для заповідників та Національних природних парків України» (2002) під загальною редакцією Т. Л. Андрієнко. Це збір інформації, реєстрація фактичних даних, та аналіз отриманих результатів, виявлення залежності природних процесів та причин дозволять прогнозувати їхню подальшу тенденцію розвитку.

У «Літопис природи» вміщені узагальнені дані первинних спостережень, в зборі яких задіяні інспектори природно-заповідного фонду всіх природоохоронних науково-дослідних відділень. Фенологічні спостереження проводяться в основному на феномаршрутах, фенопунктах; гідрологічні — на гідропостах. У цій роботі також беруть активну участь спеціалісти наукового відділу НПП «Верховинський». Залучаються тимчасово, для проведення досліджень на території Парку, вузькоспеціалізовані фахівці, співробітники науково-дослідних установ, кандидати наук, аспіранти. Літопис природи вміщує поточну інформацію про стан екосистем та їх компонентів.

Кожний том «Літопису природи» підлягає обов’язковій реєстрації в УкрІНТЕІ, де йому присвоюється реєстраційний, обліковий та інвентарний номер. НПП «Верховинський» зареєстрував у повному обсязі І і ІІ томи, та ведеться робота по підготовці до реєстрації ІІІ тому «Літопису природи».

ІІІ том «Літопису природи» Національного природного парку «Верховинський» склав 382 сторінки. В тексті вміщено 72 таблиці, 16 картосхем та 104 ілюстрації.

Молодший науковий співробітник

Іван Коляджин

Категорія: Науковий відділ | Переглядів: 221 | Додав: Nppver
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
» Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Газета НПП "Верховинський"


Пошук