Вівторок, 2018-03-20, Ви увійшли як Гість | Група "Гости"Вітаю Вас Гість | RSS

Міністерство екології та природних ресурсів УкраїниУкраїна
Івано-Франківська обл.
Верховинський р-н.
с. Верхній Ясенів
пр. Печіще 3А
78712
тел. (03432) 53720
nppverhovuna@ukr.net  

Національний природний парк "Верховинський"

Головна
Рекреаційні місцяСтатті
ФотогалереяЖурнал "Жаб'є"Контакти

Вихід | Вхід
» Розділи
НОВИНИ [130]
Загальні новини по парку
Науковий відділ [143]
Відділ рекреації та пропаганди екологічної освіти [186]
Відділ державної охорони [63]


Головна » 2013 » Вересень » 23 » Семінар для наукових працівників установ природно-заповідного фонду «Інвентаризація біорізноманіття в межах природно-заповідного фонду»
5:07 PM
Семінар для наукових працівників установ природно-заповідного фонду «Інвентаризація біорізноманіття в межах природно-заповідного фонду»

Провідний науковий співробітник – Мацап’як Людмила, взяла участь усемінарі для наукових працівників установ природно-заповідного фонду «Інвентаризація біорізноманіття в межах природно-заповідного фонду», який відбувся 18-20 вересня. Місце проведення - м. Феодосія, Опукський природний заповідник (АР Крим).

Метою проведення семінару було підвищення рівня базових знань та розвитку умінь, які необхідні для здійснення інвентаризації видів флори та фауни на територіях природно-заповідного фонду; ознайомлення з провідним досвідом з проведення наукових досліджень в установах природно-заповідного фонду; обмін досвідом щодо організації наукових досліджень на природоохоронних територіях України, Франції та інших країн Європейського Союзу; розгляд питань підвищення ролі національних природних парків у збереженні біорізноманіття регіону, рідкісних видів флори та фауни, типових та унікальних природних комплексів; посилення співпраці адміністрації національних природних парків з науковими та науково-дослідними організаціями; визначення подальших шляхів розвитку наукової та науково-дослідної діяльності в установах природно-заповідного фонду.

У семінарі взяли участь 47 учасників з національних природних парків та природних заповідників України, а також представники Національного музею історії природи Республіки Франція, національного парку Піренеї Республіки Франція, Таврійського національного університету ім. В.І. Вернадського, Інституту біології південних морів НАН України, Нікітського ботанічного саду – Національного наукового центру НААНУ, Республіканського комітету Автономної Республіки Крим з охорони культурної спадщини, Департаменту заповідної справи Мінприроди.

 Під час семінару було проведено засідання в ході якого були розглянуті питання організації та здійснення наукової діяльності, зокрема здійснення інвентаризації біорізноманіття в установах природно-заповідного фонду України та Республіки Франція.

    Науково-практичні заняття відбулися  в Опукському, Казантипському, Карадазькому природних заповідниках: представлення теоретичного матеріалу занять з напрямків орнітофауни, іхтіофауни, герпетофауни, теріофауни, дослідження флори, арахнофауни, ентомофауни. Відвідання Музею природи Карадазького ПЗ.

Для наукових співробітників НПП «Верховинський» такий досвід має велике значення, оскільки інвентаризація біорізноманіття є першочерговим завданням в новостворених установах ПЗФ.


Проведення практичного заняття в Опукському природному заповіднику


Категорія: Науковий відділ | Переглядів: 248 | Додав: Nppver
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
» Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Газета НПП "Верховинський"


Пошук